INTELIGENT
Lekkie i trwałe rozwiązanie na każdą podróż. 2 lata gwarancji i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
Colecția SMART – alegerea inteligentă
Colecția SMART cuprinde valize realizate din ABS+ – un material ușor, flexibil și rezistent la zgârieturi. Este cea mai bună raport calitate-preț din oferta Wings24. Fiecare model este echipat cu roți rotative la 360°, încuietoare cu cifru și mâner telescopic.
Disponibile în dimensiuni de cabină (20"), medii (24") și mari (28"), precum și în seturi. Ideal pentru călătorii ocazionale și city break-uri.
-
-
-
Livrare gratuită -
-
Dimensiuni cabină -
-33%EGRET COLLECTION5.0Set de 3 trolere WINGS EGRET 2.0 ALBASTRU ÎNCHIS
349 zł 519,90 złCel mai mic preț anterior: 379,00 zł -
Livrare la bord -
-40%Dimensiuni cabinăBUNTING COLLECTION5.0Troler de cabină Wings BUNTING ABS+ 20" ALB MURDAR
Cel mai mic preț anterior: 129,90 zł -
-40%Dimensiuni de cabinăBUNTING COLLECTION5.0Troler de cabină Wings BUNTING ABS+ 20" NEGRU
Cel mai mic preț anterior: 199,90 zł -
-30%Dimensiune pentru cabină
TERN COLLECTION4.5Valiză moale medie TERN Wings 24" NEAGRĂ
189,90 zł 269,90 złCel mai mic preț anterior: 269,90 zł -
-
-44%EGRET COLLECTIONSET DE 3 VALIZE WINGS EGRET 2.0 CHAMPAGNE
291,14 zł 519,90 złCel mai mic preț anterior: 349,00 zł -
-41%Dimensiune pentru bagaj de cabinăEGRET COLLECTIONVALIZĂ DE CABINĂ WINGS EGRET 2.0 20" YELLOW
99,90 zł 169,90 złCel mai mic preț anterior: 169,90 zł -
Dimensiune pentru cabină -
-
-20%Livrare la bordHARRIER COLLECTION5.0Geantă de voiaj Wings HARRIER pentru cosmetice 14" ALBASTRU
Cel mai mic preț anterior: 79,90 zł -
-
-
-40% -
-
-50% -
-30%TERN COLLECTION4.1Troller moale mediu TERN Wings 24" GALBEN
189,90 zł 269,90 złCel mai mic preț anterior: 269,90 zł -
-36%BUNTING COLLECTION5.0Troler mediu Wings BUNTING ABS+ 24" ALB MURDAR
139,90 zł 219,90 złCel mai mic preț anterior: 149,90 zł -
Dimensiune pentru cabină -
-
-20% -
Livrare la bord
-
-
-24% -
Livrare gratuită -
-50% -
-50% -
Dimensiuni cabină -
Livrare gratuită -
-
Dimensiune pentru cabină -
-
-50%PLOVER COLLECTION4.5VALIZA MEDIE WINGS PLOVER 24" ALBASTRU ÎNTUNECAT
Cel mai mic preț anterior: 129,90 zł -
-
-
-
-45% -
Livrare gratuită -
-38% -
-39%PEAFOWL COLLECTION5.0Valiză mediu Wings PEAFOWL 24” YELLOW
139,90 zł 229,90 złCel mai mic preț anterior: 229,90 zł -
-
Livrare la bord
-
Livrare gratuită -
Dimensiuni cabină -
Dimensiune pentru cabină
-
-
-
Dimensiune pentru cabină
Vizualizate recent
Nu ai consultat recent niciun produs.
Întrebări frecvente
Întrebări frecvente despre utilizarea, garanția și dimensiunile valizelor noastre.
Walizka z ABS to twardy bagaż wykonany z tworzywa sztucznego akrylonitryl-butadien-styren. Materiał ABS jest lekki, stosunkowo sztywny i odporny na codzienne uszkodzenia, dlatego często wykorzystywany jest w produkcji walizek kabinowych i rejestrowanych.
Walizki z ABS wyróżniają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, niską wagą oraz dobrą odpornością na zarysowania. To praktyczny wybór dla osób, które szukają trwałej walizki na wakacje, city break czy okazjonalne podróże samolotem.
Tak, walizka z ABS jest wytrzymała na standardowe użytkowanie i dobrze chroni zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Sprawdzi się jako bagaż podręczny oraz rejestrowany przy umiarkowanej częstotliwości podróży.
Walizka z ABS będzie odpowiednia przy regularnych wyjazdach, jednak przy bardzo intensywnym użytkowaniu lepszym wyborem może być policarbon lub polipropylen. ABS to solidne rozwiązanie dla osób podróżujących kilka razy w roku.
Policarbon jest bardziej elastyczny i odporny na pęknięcia niż ABS, dlatego uznawany jest za materiał wyższej klasy. Walizki z ABS są natomiast tańsze i nadal zapewniają dobrą ochronę bagażu, co czyni je popularnym wyborem wśród podróżnych.
"Valiza Albatross este extraordinară. A trecut deja prin 4 zboruri fără nicio zgârietură. Expedierea rapidă este un mare plus."
"Livrare rapidă și comunicare excelentă. Culoarea în realitate este și mai frumoasă decât în fotografii. Recomand!"
"Construcție solidă. Roțile se mișcă foarte silențios. O stea în minus pentru lipsa buzunarului frontal la acest model."
"Cel mai bun raport calitate-preț de pe piață. Voi reveni pentru o dimensiune mai mare pentru vacanță."
